Impreza od kilku lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wśród zaproszonych gości balu były zaprzyjaźnione placówki, a mianowicie uczestnicy i pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Zamościu przy ul. Gen. Orlicz – Dreszera oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wolicy Brzozowej. Frekwencja dopisała, 80 osób z niepełnosprawnością bawiło się na Balu karnawałowo – walentynkowym. Były tańce, zabawy i poczta walentynkowa, a na sali panowała niezwykle wesoła atmosfera. Uczestnicy tańczyli w rytm muzyki, którą zapewniła pracownia animacji kulturalnej. Na wszystkich czekał ciepły posiłek przygotowany przez Centrum Integracji Społecznej w Mienianach. Natomiast pracownia gospodarstwa domowego przygotowała serwis kawowy, na którym znalazły się pyszne ciasta, słodycze, a także owoce, kawa, herbata i napoje.

    Istotnym aspektem tego spotkania była integracja i umacnianie więzi wśród osób z niepełnosprawnością oraz współpraca między placówkami. Celem wspólnej zabawy było również przybliżenie uczestnikom zwyczajów związanych z karnawałem i zachęcanie do ich kultywowania, kształtowanie umiejętności wspólnej zabawy, tworzenie atmosfery życzliwości, współpracy oraz pozytywnych relacji w grupie.

 

Galeria

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Werbkowicach

Warsztat Terapii Zajęciowej w Alojzowie
Alojzów 39, 22-550 Werbkowice
tel./fax. : +48 (84) 639-73-43
Email :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona www : www.werbkowice.psoni.org.pl

Numer konta bankowego: Bank Spółdzielczy w Werbkowicach 24 9642 0009 2001 0000 1603 0001